تبلیغات شما اینجا طراحی سایت خرید فالوور
بستن تبلیغات [X]
اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران - جردن
تاريخ : دوشنبه 13 شهريور 1396 | 14:04 | نویسنده : amiri

اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران

خدمات اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران جردناجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران واقع در منطقه جردن با 1 اتاق خواب و مساحت 75 متر مربع.

متناسب برای انواع نیاز های اجاری شما که به آسانی می توانید آنرا در اختیار داشته باشید.

این واحد مبله ما در خیابان جردن واقع در یکی از مناطق شمالی شهر تهران می‌باشد. خیابان جردن از دیرباز یکی از معروفترین و پر رفت و آمدترین خیابانهای تهران بوده است. که سکونت در آن می‌تواند یکی از بهترین اوقات زندگی شما را رقم بزند. خیابان جردن از میدان آرژانتین در جنوب اتوبان رسالت آغاز و تا منطقه الهیه در شمال اتوبان مدرس امتداد می‌یابد.

اینگونه نیز می‌توان گفت که خیابان جردن با قسمت شمالی خیابان ولیعصر موازی ست. خیابان جردن در مسیر خود از خیابان ها و اتوبان های معروف بزرگ عبور می‌کند. از جمله خیابان میرداماد، خیابان ظفر، اتوبان شهید حقانی، اتوبان رسالت و اتوبان مدرس.

اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران واقع در منطقه جردن با وسایل زیر:

o پذیرایی زیبا با مبلمان

o کفپوش سنگی

o گلدان

o تلویزیون

o آشپزخانه مجهز و کامل

o اتاق خواب با سرویس کامل

o میز توالت

o سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی

o اینترنت پر سرعت

اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران واقع در جردن با قیمت مناسب برای کار و شغل شما. با اجاره این واحد به آسانی می توانید به مناطق شمالی تهران دسترسی داشته باشید. این منطقه با محله ‌های معروفی نیز تلاقی دارد، از جمله گاندی، امانیه، الهیه، فرشته و محمودیه. جردن در خود مغازه ها و فروشگاه های بزرگی را جای داده است. که می تواند برای رفع نیازهای مختلف بسیار حائز اهمیت باشد.

اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران در تمام مناطق شهر تهران از جمله شمال شهر و منطقه جردن. اگرشما قصد اجاره واحد مبله درشمال تهران را دارید بی‌شک واحد جردن یکی از بهترین انتخاب‌های شما می‌تواند باشد.

مشاور شما: پویا 17 100 40 0912